Абонирай се
информация според възрастта
Децата от Академията на Опера Пловдив и Керана канят на едно емоционално музикално пътешествие из любимите песни на детското кино от 70-те и 80-те години – ‘‘Войната на таралежите", "Неочаквана ваканция", "Васко Да Гама от село Рупча" и др.
Заедно на сцената ще излязат артисти на различни възрасти – малки и големи, дебютанти и изпълнители с богат сценичен опит, които ще пренесат по–зрелите зрители в детството им, а на децата ще напомнят актуалните и сега вечни теми, скрити в музикалните послания.
Режисьор – Росица Костова
Художник – Николина Костова- Богданова
Солисти: Керана, Даниел Русев, Август Методиев
Вокална група от Детска академия на Госпожа Опера с диригент Яна Делирадева, Петя Петрова и корепетитор Надежда Кузманова
Деца актьори и балет от Детска академия на Госпожа Опера с преподаватели Елена Кучкова и Даниел Русев.
Подходящ за деца от 4 до 12 години и техните родители
Времетраене: 1 час
Събитието е част от първото издание на новия фестивал на НДК “Дворецът на куклите и децата” в партньорство с Държавна опера Пловдив.
Билетите ще са в продажба от понеделник (13 май) на касите на НДК, онлайн ТУК, както и в мрежата на Ивентим.
текст: Организаторите
Къде:
Къде се намира:
пл."България" 1
Кога работи касата:
Понеделник до петък:
09:00 - 20:00
Събота и неделя:
10:00 - 20:00
Контакти:
02/916 63 00
02/916 64 00
Интернет страница:
Как да стигнем:
Тролей 1, 2, 5, 8, 9, Трамвай 1, 7, 6, Метростанция НДК
Последна редакция: 20.06.2024 г.