Абонирай се
информация според възрастта

реклама
 

28 Фев 2025 - петък

Младежки театър "Николай Бинев"

1700 ч 5+ г 1500 лв
Младежки театър "Николай Бинев" 1700 ч
5+ г     1500 лв
Сподели:

„Имало едно време един стар майстор, който правел кукли. Правел той куклите, учел ги да танцуват и да пеят…“ – така започва историята си Татко Карло пред малкия Буратино.

С този майстор и неговите кукли ще ви срещне нашият най-нов куклен спектакъл – „Буратино“ от Алексей Толстой, драматизация и режисура Славчо Маленов.

Освен да пеят, да танцуват и да покажат акробатични номера – нашите герои ще проявят смелост, борбеност и честност. Техните премеждия ще завършат с едно очарователно откритие и с много оптимизъм и възторг.
 
За всички нас в Младежки театър „Николай Бинев“ е огромно удоволствие отново да работим с режисьора Славчо Маленов, а ето какво споделят артистите след началото на репетиционния процес:

„Професор Маленов е един от първите ми учители по актьорство и режисура и един от основните виновници за това да поискам да се занимавам именно с куклен театър. Работата с него е като завръщане вкъщи, където е уютно, мило и изпълнено с неповторимо чувство за хумор. Накратко - обичаме си го!“ – Александър Йорданов

„Да работиш с професор Маленов е като да си завит с пухено одеало и да ти е топло, топло, топло!“ - Анна-Валерия Гостанян

„Фини, леки и ефирни кукли! Изработени с много любов и душа!“ - Димитър Иванов – Мич

Бъдете сред първите зрители на спектакъла „Буратино“ – запазете своите билети още сега!
Билети – на касата на театъра, както и онлайн на https://tickets.mlt.bg/

Премиера: 8 февруари от 11 ч. и от 12:30 ч. и 9 февруари от 11 ч. и от 19 ч.

текст: Организаторите

Къде се намира:

бул. „Княз Дондуков“ № 8-10

Кога работи касата:

от 08:30 - 19:30 часа делнични дни
от 10:00 - 19:00 часа събота и неделя
от 13:30 ч. - 14:30 - Обедна почивка

Контакти:

02 988 17 53
02 939 40 59
0885 831 313

Интернет страница:

http://www.mlt.bg/

Как да стигнем:

Трамвай 20, 22, 23

С кола:

Синя зона за паркиране.

Пие ми се вода:

Носете си водичка

Пишка ми се:

Тоалетните са съвременни и просторни.

Купи ми го:

Няма магазин за сувенири

Достъпност:

Залата е на нивото на входа, театърът е с достъп за инвалиди.

София играе:

Ако тръгнете нагоре по "Будапеща", минавате през едно много интересно градско пространство и се озовавате зад Националната галерия и до Градската градина.

Последна редакция: 06.02.2025 г.

фев

Безплатни демо уроци по програмиране за деца

Oбучителната платформа webschoolsun има удоволствието да покани всички ученици от 1 до 12 клас на безплатен он-лайн урок по Програмиране. Безплатните демо уроци по п ...

Oбучителната платформа webschoolsun има удоволствието да покани всички ученици от 1 до 12 клас на безплатен он-лайн урок по Програмиране. Безплатните демо уроци по програмиране ще се проведат в он-лайн в платформата  zoom.

WEBSCHOOLSUN online

фев

1 - 12кл.

безплатно*

WEBSCHOOLSUN onlineфев
1 - 12кл.безплатно*

WEBSCHOOLSUN online

фев 1 - 12кл. безплатно*
WEBSCHOOLSUN onlineфев
1 - 12кл.безплатно*

Безплатни демо уроци по програмиране за деца

Безплатни демо уроци по програмиране за деца

Oбучителната платформа webschoolsun има удоволствието да покани всички ученици от 1 до 12 клас на безплатен он-лайн урок по Програмиране. Безплатните демо уроци по програмиране ще се проведат в он-лайн в платформата  zoom.

Спонсорирано
реклама
реклама